You ask a deli clerk for x pounds of ham and x pounds of cheese. You end up getting 4 extra ounces of ham and
3 fewer ounces of cheese. The ham costs $6.24 per pound, and the cheese costs $4.80 per pound. You spend twice
as much on ham as you do on cheese. How much do you spend in total?​