d. Graph (Use a separate graphing paper) Rowena has started shopping for some writing materials in preparation for the opening of school next wee She wanted to buy some colored pens at P16.00 per piece and a number of pencils for P8.00 per piece. If she has P160.00 left to spend for these writing materials, how many pencils can she still buy if she plans buy 5 pieces of colored pens? How about if she wants to but 6 pieces of colored pens? How about if she wants & pieces of colored pens?