Answer the questions to find out which store's apples are the least expensive.
1. What is the unit price of apples at store A? Explain how you found this unit price. (2 points)
2. What is the unit price of apples at store B? How did you use the equation to find the unit price? (2 points)
3. What is the unit price of apples at store C? How did you use the graph to find the unit price? (3 points)
4. Which store has the lowest unit price for apples? (3 points)