thatkiddarius8292 thatkiddarius8292 10-11-2022 Social Studies contestada Select the correct answer. Nancy wants to buy some granola, which she eats for breakfast almost every day. Which is likely the most cost-effective option? a. Buying a single pack b. Buying a pack of two c. Buying a pack of five.