An arts and crafts store sells sheets of stickers. Use the table to write an equation you can use to find the total cost y in dollars for x sheets of stickers.​

An arts and crafts store sells sheets of stickers Use the table to write an equation you can use to find the total cost y in dollars for x sheets of stickers class=