Cane Company manufactures two products called Alpha and Beta that sell for $155 and $115, respectively. Each product uses only one type of raw material that costs $6 per pound. The company has the capacity to annually produce 110,000 units of each product. Its unit costs for each product at this level of activity are given below:AlphaBetaDirect materials$24$12Direct labor2326Variable manufacturing overhead2212Traceable fixed manufacturing overhead2325Variable selling expenses1915Common fixed expenses2217Total cost per unit$133$107The company considers its traceable fixed manufacturing overhead to be avoidable, whereas its common fixed expenses are deemed unavoidable and have been allocated to products based on sales dollars.