Two friends visited a taffy shop. Winston bought 2 kilograms of strawberry taffy and 1 kilogram of banana taffy for $20. Next, Audrey bought 4 kilograms of strawberry taffy and 4 kilograms of banana taffy for $52. How much does the candy cost?