four granola bars and three drinks cost $12.50. Two granola bars and five drinks cost $15.00. At Snacks To Go, three granola bars and three drinks cost $10.50. Four granola bars and two drinks cost $10.00. Part A Write a system of equations for each concession stand that models the price of its items. Part B Solve each system of equations. What do the solutions represent? Part C You decide to open a new concessions stand and sell granola bars and drinks. Determine a price for each item that differ from the prices at Snacks To Go. Then write a system of equations to model the prices at your snack bar.