Example 3: A local supermarket offers a pack of 12 sodas for $3.48 on sale, and the local discount warehouse offers the soda in a 36-can case for $11.52. Which is the better value? Suppose a customer prefers to work with the criterion “How many items can be purchased for $1?” Explain why that might be a meaningful comparison for the customer to use, and explain how the comparison would then be able to compare two different items having different selling prices.