apaexz apaexz 10-07-2018 Mathematics contestada A store sells packages of pencils. Which package offers the best unit price? a. 12 pencils for $3.36 b. 13 pencils for $3.25 c. 15 pencils for $4.05 d. 16 pencils for $4.16