wandababersov7rpn wandababersov7rpn 10-09-2018 Mathematics contestada Multi-step: Carnations cost $0.99 each, daisies cost $1.75 each, and lilies cost $2.26 each. How much would and arrangement cost that is made with 3 carnations, two more daises than carnations, and twice as many lilies as daises?