lourdesdutan03 lourdesdutan03 10-02-2019 Mathematics contestada Sara and Tatiana both buy ice cream over the weekend. Sara goes to the corner store and buys 7 pints of ice cream for $20 .Tatiana buys 15 1/2 cups of ice cream for $20 .Who got the better deal?