cathy7636 cathy7636 11-03-2019 Mathematics contestada IRENE BOUGHT SIX POUNDS OF FISH FOR $12.90.BASED ON THAT COST,HOW MUCH WOULD 3.4 POUNDS OF THE SAME FISH COST?