yar44 yar44 11-08-2019 Mathematics contestada 10 The table shows the cost of blueberries at a local farmer's market. What is the unit price for one ounce of blueberries? Ounces Cost $1.80 $3.60 $5.40 1 12 18 Show Your Work / Explain Your Reasoning: