xXxSunWukongRWBYxXx xXxSunWukongRWBYxXx 12-10-2019 Mathematics contestada A contractor purchases 4 dozen pairs of padded work gloves for $57.12. He incorrectly calculates the unit price as $14.28 per pair for the expense report. What is the correct unit price? What is the error?