jackiepadro jackiepadro 10-11-2019 Mathematics contestada Writing all Solving Linear Equations in Ule vaDe W You sold 10 pies at a bake sale for $6.50 each, but you spent $18.00 on bake sale supplies. Which equation shows how to calculate your profit, p?