vL1ovyemiiizeri vL1ovyemiiizeri 10-06-2016 Mathematics contestada Solve this problem using estimation. Melissa bought 18 cupcakes and 2 gallons of fruit punch for her Valentine party. If the cupcakes cost $.28 each and the punch costs $2.78 a gallon, estimate her total bill.