a fruit Shop sells dried fruit by the pound the cost for X pounds of raisins is represented by the equation y= 3.5x, where y is the total cost for X pounds. the cost for 4 pounds of dried cranberries is $18Graph both proportional relationship on the grid to the rightwhich fruit has the lower unit price? Explain.