nhithezucchini nhithezucchini 13-12-2019 Mathematics contestada Apples cost $1.23 and peaches cost $1.88 per pound. You buy 2.6 lbs of apples and 1.475 lbs of peaches. You hand the cashier $20. How much change should you receive?