Noah and Jonah go to Swirls and Twirls. The cost of a sundae is $1.35 per ounce.

Noah’s sundae weighs 4.6 ounces.what is the cost of Noah’s sundae?

Respuesta :

Answer:

$6.21

Step-by-step explanation:

$1.35 x 4.6=$6.21

Otras preguntas