fenomaramaaperaamo24 fenomaramaaperaamo24 11-02-2020 Mathematics contestada You are purchasing a loaf of bread for $2.16, a box of cereal for $3.25, and 2 cans of soup for $.42 each. Write an expression to find the total cost. Then evaluate your expression.