Respuesta :
Answer:
One juice pack costs 2 dollars
Step-by-step explanation:
If it all = 6 then divide the 12 in the pack by 6 to get the answer 2.
SIMPLE.
Answer:
One juice pack costs 2 dollars
Step-by-step explanation:
If it all = 6 then divide the 12 in the pack by 6 to get the answer 2.
SIMPLE.