A store sells hair bows in packs of 6, 12, 18, or 24 bows. Val buys a pack of hair bows for $6, and each hair bow in the pack costs 25 cents. The equation below can be used to determine h, the number of hair bows in each pack.

How many hair bows are in the pack Val buys?