Respuesta :
Answer:
$0.41
Step-by-step explanation:
Because if you divide the cost ( $2.46 ) by the number of sodas there are ( 6 ) you would get $0.41
Answer:
$0.41
Step-by-step explanation:
Because if you divide the cost ( $2.46 ) by the number of sodas there are ( 6 ) you would get $0.41