stephaniemason1970 stephaniemason1970 11-05-2020 Mathematics contestada A man ordered 4 times as many boxes of ballpoint pens as boxes of felt-tip pens. Ballpoint pens cost $4.31 per box, and felt-tip pens cost $3.45. If the man's order of pens totaled $82.76, how many boxes of each type of pen did he buy?