Which describes unit rates? Check all that apply.
-Nadia pays $30 for 2 baseball tickets.
-A certain type of sailboat travels at 7 nautical miles per hour.
-The cost of 3 hot chocolates is $2.
-A summer camp provides 3 meals for each camper.