Abby and Katy are selling cheesecakes. There are apple and pecan cheesecakes. Abby sold 14 pecan and 3 apple cheesecakes for a total of $113. Katy sold 7 pecan and 8 apple cheesecakes for a total of $180. What's the cost of one pecan cheesecake and one apple cheesecake?

How would I set this up?​