Item Quantity Unit Price The table shows the quantity and unit prices for the items Camillo bought Total cost for bread: Bread 25 loaves $1.95/loaf Total cost for peanut butter: Total cost for jelly: If he would have spent $986.50 without better-buy unit prices, how much money did he save? Peanut Butter 2,400 oz $0.16/oz Jelly 2,400 oz $0.08/oz Intro Done 9 of 9​