angie665
angie665
12-09-2020
Mathematics
contestada
hey mm, i’m lost idk what to do •__•
Respuesta :
eleneshpetishvili
eleneshpetishvili
12-09-2020
It’s A. If you need another explanation I would be happy to explain it again
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 68+ )
Otras preguntas
what makes arab unique
Darwin told us that science: saves lives
what are custards? like genuine question
writing a personal narrative that expresses your identity
Explain how you can determine from the periodic table exactly how many neutrons are in an atom?
Please select the word from the list that best fits the definition one of the best scientists and artists of the Renaissance
Jimmy worked 6.75 hours at $8.75 per hour. What does Jimmy earn?
In the story Nadia the Willful, What is Hamed doing when he disappears? Also, Why does Tarik forbid his people to talk about Hamed? and, What happens to make Ta
A package of 6 pairs of insulated gloves costs $34.14 What is the unit price of the pairs of gloves? The unit price is $____per pair of gloves.
could anyone help with this, im terrible at geometry haha