help please!!!
the volleyball boosters sell bags of popcorn during the varsity matches to raise money for new uniforms. each bag of popcorn costs $3

help please the volleyball boosters sell bags of popcorn during the varsity matches to raise money for new uniforms each bag of popcorn costs 3 class=