ykfxryyrfxrxr ykfxryyrfxrxr 12-09-2020 Mathematics contestada On a farm, the farmer decides to give pizza to her 12 ducks as a special treat. She orders 3 pizzas, and the total price is $25.71. What is the unit price of each pizza? $8.57 $13.71 $22.71 $77.13