Gbgb121637 Gbgb121637 10-10-2020 Mathematics contestada Cereal (c) cost $4.12 a box. How many boxes did Jennifer buy if she spent $37.08? Do not include spaces in your answers. Equation: Solve: c = Solution Jennifer bought ( )