2.
Jack and Jill went to Taco Bell. Jack bought three tacos and two burritos
and paid $5.40. Jill bought two tacos and one burrito and paid $3.10.
What is the individual cost of a taco? How much does a burrito cost?
(How do I write my two equations for this?? Pls and thank you!)