alexiasofiabts alexiasofiabts 10-11-2020 Mathematics contestada A peach weighs 65 grams. If you buy 10 peaches and they sell for $5.50 per kilogram, how much will they cost? Please helpppppp!!!!!! This is due in 10 minutes with expiation pleasee thank you