Jake bought 4.08 pounds of apples he then bought 2.19 pounds of oranges how many pounds of fruit did he buy altogether? (SHOW YOUR WORK) place value charts (ONES).(TENTHS) (HUNDREDTHS) (THOUSANDS) also please dont give wrong answers im bad at math ❤️