babmc babmc 10-11-2020 Mathematics contestada HELP!: Isabella bought four chocolates. The chocolates cost $3.00, $5.00, $2.00, and $1.00. If she only had $14 to spend and wants to buy a fifth chocolate, how much money can she spend on the last chocolate?