Answer:
1.75 !
Step-by-step explanation:
0.25 x 7
One orange price is 0.25, so you would multiply that by 7 to get the price of 7 oranges!
I'm not sure how to explain this, but if you write it out, and do the math, and move the decimal point correctly, you will get this answer!