jrjdbjdbdbcehwceh17 jrjdbjdbdbcehwceh17 10-11-2020 Mathematics contestada Victoria bought 15.6 pounds of paintballs. all together, the balls cost $35.99 . About how much did the paintballs cost per pound ?