Mrs. Smith wants to purchase new markers for
her class. She compares prices at four different
stores, Which store sells markers for the lowest
price per marker?

A.Large lots:10 for $2.50

B.Pay less:20 for $4.00

C.office mart:30 for $5.50

D.save more:40 got $9.50