Lickety Sweet's Candy Store sells candy by the ounce. Maura paid $3.48 for a 12-ounce bag of hard watermelon candies and $1.28 for an 8-ounce bag of chewy chocolate candies. How much more do the watermelon candies cost per ounce than the chocolate candies?