andrewg0424 andrewg0424 12-11-2020 Mathematics contestada You want to buy some rice. An 8-ounce package costs $2.72. A 12-ounce package costs $4.32. A 20-ounce package costs $6.40. Which package is the best buy? The ____?ounce package of rice is the best buy.