abbielewin11 abbielewin11 12-11-2020 Mathematics contestada Ria buys 2 packets of biscuits costing £1.40 each 2 cakes costing £1.50 each 3 bottles of orange juice costing £1.10 each Ria pays with a £10 note. Work out how much change Ria should get.