Respuesta :
Answer:
$2.00
Step-by-step explanation:
If Ruby bought 2 for $4 that means one would be $2.00
Just divide by two.
Hope this helps.
Answer:
$2.00
Step-by-step explanation:
If Ruby bought 2 for $4 that means one would be $2.00
Just divide by two.
Hope this helps.