Madelyn buys 3 bottles of orange juice at the corner store for a total cost of $2.31. If
each bottle costs the same amount, how much is each bottle of juice?

Respuesta :

Answer: 0.77 cents

Step-by-step explanation:

$2.31 divided by 3 is 0.77 cents :)