Mr tieu spent 23 dollars on apples oranges and bananas. he bought 10 more apples than oranges and 6 fewer bananas than apples how many of each kind of fruit did he purchase if one apple costs 70 cents,one banana cost 50 cents, and one orange costs 80 cents?