Respuesta :
Answer:
The unit price is $1.20
Step-by-step explanation:
All you have to do is divide 9.60 into 8
9.60 divided by 8=1.2
Answer:
The unit price is $1.20
Step-by-step explanation:
All you have to do is divide 9.60 into 8
9.60 divided by 8=1.2