Respuesta :
Answer:
you can buy 11 apples for $31 and 4 cents
Step-by-step explanation:
31.35 divided by 2.85 equals 11.
2.85 multiplied by 11 equals 31.35
(31.35 rounded to the nearest cent -tenth- would be $31 and 4 cents)
hope I helped!!
<3 Enjoy,
Dea