dav9fwuhta dav9fwuhta 10-12-2020 Mathematics contestada Chris and Nick want to split an 8-scoop ice cream sundae. The sundae costs $15.75. They each earned $6.50 for weeding the garden for their mom. How much more money do they need to buy this sundae?