The owner of Pat’s Produce Market orders mangoes and avocados. She wants to buy at least 120 pounds of produce, but cannot spend more than $200. Mangoes are $1.70 per pound and avocados are $1.30 per pound. Let x represent the pounds of mangoes and y represent the pounds of avocados.