iridavis iridavis 11-12-2020 Mathematics contestada Patti went to the bakery. She bought a loaf of bread for $3.49, 6 muffins that cost $1.25 each, and a bottle of juice for $1.79. She gave the cashier a $20 bill. Btw..i need the equation to.